Blog

Roller Disco prechádza z oranžovej na tyrkysovú: Ayvens je Pohoda! Vol.3

Už po tretíkrát nebude na Pohode chýbať ani populárna diskotéka na korčuliach, kde sa budú môcť na DJ-ské sety známych osobností vyšantiť všetci milovníci malých koliesok a tanečnej hudby. Keďže lízingová spoločnosť LeasePlan, zmenila okrem farieb aj názov na Ayvens, tradičná diskotéka sa prefarbí na tyrkysovú a ponesie názov Ayvens Roller disco.

Značka Ayvens vstúpila už aj na slovenský trh. Stáva sa najväčším hráčom na trhu udržateľnej mobility

Slovensko sa stalo jedenástou krajinou z celkového počtu 42 krajín, v ktorej sa spustila komunikácia novej značky Ayvens. Globálni hráči na trhu mobility ALD Automotive I LeasePlan tak oddnes budú vystupovať pod jednotným menom

Ako pripraviť auto na zimu? Týchto päť tipov vám to uľahčí.

Hoci jeseň bola mimoriadne teplá a slnečná, zima sa už pomaly vkráda aj do našich končín. Čo robiť, aby nás neprekvapila a ako sa postarať o našich štvorkolesových tátošov, prezrádza uznávaný motoristický novinár Alexander Štefuca

ALD LeasePlan predstavuje novú globálnu identitu

ALD Automotive I LeasePlan dnes predstavili Ayvens, svoju novú globálnu značku mobility, ktorá spája obe spoločnosti pod jednou spoločnou identitou. Reprezentuje ďalší strategický míľnik vo vývoji spoločnosti po spustení jej trojročného strategického plánu rozvoja v septembri 2023.

EIB a ALD I LeasePlan podpísali novú dohodu o financovaní s cieľom urýchliť nástup ekologických vozidiel v Európe

V nadväznosti na významné finančné partnerstvo podpísané v roku 2019 na podporu prechodu na udržateľné hospodárstvo prostredníctvom vývoja ekologických vozidiel Európska investičná banka (EIB) a ALD I LeasePlan, spustili nový projekt na ďalšie zrýchlenie rastu flotily hybridných a elektrických vozidiel v Európe.

LeasePlan leasing je Pohoda vol.2

Najlepšia diskotéka na korčuliach je späť! Najväčší slovenský letný festival Pohoda otvára aj tento rok obľúbený Roller Disco stage, opäť pod patronátom spoločnosti LeasePlan. Tá je partnerom mobility festivalu už po druhý raz.

ALD Automotive úspešne zrealizovala akvizíciu spoločnosti LeasePlan a oznamuje zmeny v manažmente

Spoločnosť ALD Automotive úspešne dokončila akvizíciu 100% podielu spoločnosti LeasePlan, jednej z popredných svetových spoločností v oblasti správy vozového parku a mobility. LeasePlan doposiaľ patril do konzorcia vedeného spoločnosťou TDR Capital.

Test vozidla Ford FOCUS ActiveX Kombi

Významný zástupca nižšej strednej triedy Ford Focus ako jeden z kľúčových modelov značky prešiel po 4 rokoch modernizáciou, ktorá našťastie nezmenila jeho charakter a vlastne ani rozmery, ktoré sú už štandardizované pre triedu kompaktov.

60 rokov automobilových lások: História LeasePlan v priebehu desaťročí

V roku 2023 oslavujeme 60. výročie spoločnosti LeasePlan – áno, už šesť desaťročí pomáhame firemným klientom nájsť ich automobilovú lásku. Teraz máte možnosť dozvedieť sa viac o dôležitých míľnikoch v histórii našej firmy.