LeasePlan podporuje prvú ligu slovenského futbalu

Spoločnosť LeasePlan Slovakia, sa stala hrdým partnerom Únie ligových klubov (ÚLK). LeasePlan dlhodobo podporuje slovenský futbal a teší sa, že tak prispieva k rozvoju najpopulárnejšieho športu u nás. Zástupcom ÚLK, ktorá je riadiacou organizáciou najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku – Fortuna ligy, odovzdal LeasePlan 8 vozidiel Toyota Corolla Touring Sport.

Máme radosť, že sme súčasťou úspechu našich športovcov. V LeasePlane sme presvedčení, že futbalisti si zaslúžia profesionálnu podporu a veríme, že aj s našou pomocou sa bude Únii ligových klubov dariť organizovať Fortuna ligu na čoraz lepšej úrovni, čo určite ocenia aj fanúšikovia slovenského futbalu. Takéto partnerstvo uzatvárame vždy s nadšením, pretože sa medzi verných futbalových fanúšikov radíme aj my,“ povedal Matej Jurčo, obchodný riaditeľ zo spoločnosti LeasePlan.

„Spojenie s LeasePlan vnímame ako dobrý, strategický krok. Veríme, že naše partnerstvo bude v budúcnosti ešte silnejšie, produktovo i marketingovo a že si vzájomne pomôžeme,“ povedal výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák. 

LeasePlan podporuje okrem ÚLK aj Slovenský futbalový zväz a futbalové kluby AS Trenčín a FC DAC 1904 Dunajská Streda. TS